fbpx
 

הלבנת שיניים

מוסברת

הלבנת שיניים מבהירה את השיניים ועוזרת להסיר כתמים ושינויי צבע. הלבנה היא בין טיפולי השיניים הקוסמטיים הפופולריים ביותר מכיוון שהיא יכולה לשפר מאוד את מראה השיניים שלך. רוב רופאי השיניים מבצעים הלבנת שיניים.

צחצוח ושימוש בחוט דנטלי הם דרכים יומיומיות לשמור על השיניים בהירות, לבנות ובריאות. ובכל זאת, אתה עלול להרגיש שהחיוך שלך חסר קצת ניצוץ או שהוא צהוב יותר ממה שהיה פעם, אתה לא לבד.

כשהאקדמיה האמריקאית לרפואת שיניים קוסמטית שאלה אנשים מה הם הכי רוצים לשפר בחיוך שלהם, התגובה הנפוצה ביותר הייתה שיניים לבנות יותר. איגוד האורתודנטים האמריקאי מצא גם שכמעט 90% מהמטופלים ביקשו הלבנת שיניים.

עם הזמן, השיניים שלך יכולות לעבור מלבן ללא כל כך בהירות מכמה סיבות. קפה, תה ויין אדום הם כמה מהגורמים העיקריים להכתמה. מה יש להם במשותף? פיגמנטים צבעוניים עזים הנקראים כרומוגנים שמתחברים לחלק הלבן והחיצוני של השן שלך.

שני כימיקלים המצויים בטבק יוצרים כתמים עיקשים: זפת וניקוטין. זפת כהה באופן טבעי. הניקוטין חסר צבע עד שהוא מעורבב עם חמצן. לאחר מכן, הוא הופך לחומר צהבהב, המכתים את פני השטח.

EliteDent נוסדה  כדי ליצור חיוכים יפים לחלוטין.

למה הלבנה

משמשת?

השכבה החיצונית של השן נקראת אמייל. צבע השיניים הטבעיות נוצר מהשתקפות ופיזור האור מהאמייל, בשילוב עם צבע הדנטין שמתחתיו. הגנים שלך משפיעים על העובי והחלקות של האמייל. אמייל דק יותר מאפשר יותר מצבע הדנטין להופיע. אמייל חלק יותר או מחוספס יותר משפיע גם על השתקפות האור ולכן על הצבע.

מדי יום נוצר ציפוי דק (פליקל) על האמייל ולוקח כתמים. אמייל השן מכיל גם נקבוביות שיכולות להחזיק כתמים.

הסיבות הנפוצות ביותר לכך ששיניים צהובות או מוכתמות הן:

שימוש בטבק
שתיית נוזלים בצבע כהה כמו קפה, קולה, תה ויין אדום
טיפול לא מיטבי בשיניים

ההזדקנות הופכת את השיניים לפחות בהירות ככל שהאמייל נהיה דליל יותר והדנטין הופך כהה יותר.

אפשר גם שיהיו כתמים בתוך השן. אלה נקראים כתמים פנימיים. לדוגמה, כתמים פנימיים יכולים להיגרם מחשיפה ליותר מדי פלואוריד בילדות בזמן שיניים מתפתחות. סיבות אחרות כוללות אנטיביוטיקה של טטרציקלין. הם יכולים להכתים את שיני הילד אם נלקחים על ידי אם במהלך המחצית השנייה של ההריון או על ידי ילד בן 8 שנים ומטה. שיניים עדיין מתפתחות בשנים אלו. טראומה עלולה גם להכהות את השן.

בעיות שיניים אחרות יכולות להשפיע על הצלחת הלבנת שיניים. לדוגמה, יש לטפל בחורים לפני הלבנת שיניים. הסיבה לכך היא שתמיסת ההלבנה יכולה לעבור דרך אזורים רקובים ולהגיע לחלקים הפנימיים של השן. אם החניכיים שלך נסוגו, שורשי השיניים החשופים עשויים להיראות צהובים או דהויים. מוצרי הלבנה לא יהפכו אותם לבנים יותר.

אם יש לך עששת או נסיגת חניכיים, הלבנה עלולה להפוך את השיניים שלך לרגישות. הלבנה גם לא עובדת על כתרים או פורצלן מקרמיקה או חרסינה.

תמיסת ההלבנה &

איך זה נעשה

הלבנה יכולה להתבצע במרפאת השיניים או בבית. עבור הלבנה במשרד, רופא השיניים שלך כנראה יצלם את השיניים שלך קודם. שלב זה יעזור לו לעקוב אחר התקדמות הטיפול. רופא השיניים שלך גם יבדוק את השיניים שלך וישאל אותך שאלות כדי לגלות מה גרם להכתמה.

לאחר מכן, רופא השיניים או שיננית ינקו את השיניים שלך. זה יסיר את הסרט של חיידקים, מזון וחומרים אחרים שמצטברים על השיניים ותורמים להכתמה. ברגע שזה נעשה, הליך ההלבנה מתחיל. להלבנה בבית, רופא השיניים שלך יכול להכין מגשים שיכילו את ג'ל ההלבנה שיתאים בדיוק לשיניים.

ג'ל הלבנה ביתי בדרך כלל צריך להיות מיושם מדי יום במשך שבועיים עד שלושה שבועות. ערכות ללא מרשם זמינות גם לשימוש ביתי. הם מספקים מגשים להחזיק את הג'ל, או רצועות הלבנה שנדבקות לשיניים. שוחח עם רופא השיניים שלך אם אתה רוצה להשתמש במוצרים הביתיים האלה. הקפד לעקוב אחר ההנחיות כדי למנוע שימוש יתר ונזק אפשרי לשיניים ולפה שלך.

שירותי EliteDent

צרו איתנו קשר

התקשרו אלינו בכל זמן
+36 55 540 069
+36 55 544 059
שלחו לנו אימייל
office@denticare.hu
book@denticare.hu

קבעו פגישה

הזמינו ביקור ב- EliteDent, פשוט מלאו את הטופס למטה ואנו ניצור עמכם קשר בחזרה לגבי הטיפול שאתם צריכים.

  למה כדאי לכם

  לבחור ב EliteDent

  מיקום נהדר
  זוכת פרסים
  צוות אכפתי
  שירות מהדרגה הראשונה
  משרד מדהים
  כלים מקצועיים
  https://elitedent.co.il/wp-content/webpc-passthru.php?src=https://elitedent.co.il/wp-content/uploads/2021/02/logo.png&nocache=1

  מרכז מודרני לרפואת שיניים היקפית בבירת גיאורגיה

   

  הפרסים שלנו
  https://elitedent.co.il/wp-content/webpc-passthru.php?src=https://elitedent.co.il/wp-content/uploads/2020/01/footer-awards.png&nocache=1
  אנחנו גם ברשתות החברתיות